چهارشنبه, ژوئن 19, 2024
تبلیغات در وان و استانبول
تبلیغات شما اینجا +601159900878
خانهترکیهفیلم عجیب از کنسرت معین در وان ترکیه

فیلم عجیب از کنسرت معین در وان ترکیه

#اخبار_ترکیه : وضعیت فرهنگی و فیلم عجیب از کنسرت معین در شهر وان ترکیه – الکل و دیسکو یا فقر فرهنگی ؟

برگزاری کنسرت خواننده های خارج از کشور در ایران ممنوع است و به این خاطر تمام کنسرت های خواننده های ایرانی لس آنجلسی در کشورهای همسایه ایران برگزار می شود. البته اجرای کنسرت در خارج از کشور تنها برای خواننده های ساکن آمریکا و کانادا و اروپا نیست، بلکه حتی خواننده های ایرانی داخل کشور هم در کشورهای همسایه ایران کنسرت برگزار می کنند که تازه ترین نمونه آن صادق بوقی چهره اینستاگرامی و هنرمند رشتی بود که در شهر وان ترکیه کنسرت برگزار کرد. و در این راستا چند روز پیش آقای معین خواننده خوب کشورمان که زمزمه هایی برای بازگشت وی به ایران شنیده می شود، کنسرتی در شهر وان ترکیه برگزار کرد که این کنسرت با حاشیه های بسیار عجیبی روبرو بود که فیلم آنرا ببینید:

کنسرت معین / الکل / دیسکو / فقر فرهنگی یا تور اقساطی؟

لطفا فیلم را دوباره تماشا کنید تا مطمئن شوید که این وضعیت طرفداران یک خواننده رپ زیرزمینی و هوی متال و راک اند رول نیست، بلکه یک کنسرت موسیقی اصیل ایرانی و آقای معین است که همه ما ادب و اخلاق این خواننده مرد ایرانی و عزیز کشورمان را دیده ایم، اما چرا اینطور شد؟

در این فیلم انچه مشاهده میشود و انچه درباره آن گفته شده اینست که افرادی که امکان خرید بلیط کنسرت آقای معین را نداشتند به درب ورودی کنسرت که یک ورزشگاه در شهر وان ترکیه می باشد هجوم برده درب و پنجره ها را شکستند تا بتوانند از صدای زیبای آقای معین بهره برده و بار فرهنگی بیشتری به داشته های معنوی خود اضافه کنند!

نظر شما درباره کنسرت معین در ترکیه

آیا شما در محل کنسرت آقای معین در شهر وان ترکیه حضور داشتید؟ اگر بله لطفا مشاهدات خود را از فرم پایین همین صفحه برای ما گزارش کنید.

و برداشت خود را از علت اصلی چنین فاجعه ای که یک خودزنی فرهنگی به تمام معنا بود بیان بفرمایید.

به نظر شما دلیل اصلی چنین رفتاری آنهم در یک کسنرت موسیقی ایرانی چیست؟ نوشیدن بیش از حد الکل بدلیل محدودیت های سرو مشروبات الکی در ایران است؟

یا نبود آزادی در ایران و در رفتن کش حس آزادی در خارج از کشور؟

در نظرهایی که مردم درباره این فیلم کنسرت معین نوشتنه اند یک نکته دیگر خودنمایی می کرد و پررنگ بود که برخی از افراد نوشته بودند

نتیجه تور اقساطی

آیا به نظر شما اینکه افراد با توان مالی ضعیف امکان سفر ارزان به وان ترکیه را داشته اند این است یا مشکل ریشه ای تر از این حرفهاست؟

سایت ایرانیان وان ترکیه

www.TR90.ir

مقالات ذات صلة

پاسخ بگذارید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- Advertisment -
تبلیغات تور وان

الأكثر شهرة

احدث التعليقات