چهارشنبه, ژوئن 19, 2024
تبلیغات در وان و استانبول
تبلیغات شما اینجا +601159900878
خانهترکیهخرید ملک در ترکیه توسط ایرانیان و فارسی زبانان

خرید ملک در ترکیه توسط ایرانیان و فارسی زبانان

اخبار خرید ملک در ترکیه توسط ایرانیان و فارسی زبانان برای کسب اقامت ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه

پول ایران هر روز ارزش خود را نسبت به روز گذشته از دست می دهد و مردم سرمایه هایشان را در بورس، دلار ، طلا و سکه ، خودرو و .. می چرخانند تا نتیجه بر باد رفتن یک عمر کار و کوششان را جلوی چمششان نبینند.

و ترکیه یکی از مقاصدی بود که با خرید ملک شاید بتوانند جلوی نابودی سرمایه زندگی خود را بگیرند. از سوی دیگر با خرید ملک در ترکیه شهروندی ترکیه و همچنین پاسپورت ترکیه را دریافت کرده و فرصت تجارت با دنیای ازاد را داشته باشند که داشتن حساب بانکی و کارت اعتباری یکی از ملزومات و نیازهای اساسی برای تجارت با دنیای آزاد می باشد.

از سوی دیگر ترکه که خود با تحریم های کم و بیش جدی کشورهای جهان روبرو است و نیاز زیادی به ارز حارجی دارد با برنامه های گوناگون از جمله فروش اقساط ملک و اعطای شهروندی به استقبال سرمایه های خارجی ها رفته که ایرانیان هم به بهترین نحو از این فرصت استفاده کرده و بر پایه آمار و گزارش ها چندماهی است که در رتبه نخست خریداران ملک در ترکیه هستند.

قانون جدید خرید ملک و اعطای شهروندی در ترکیه

اخبار خرید ملک در ترکیه توسط ایرانیان و فارسی زبانان برای کسب اقامت ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه . راهنمای خرید ملک در ترکیه برای کسب شهروندی ترکیه و اقامت ترکیه در سایت نیامندیهای ایرانیان ترکیه www.Tr90.ir
اخبار خرید ملک در ترکیه توسط ایرانیان و فارسی زبانان برای کسب اقامت ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه . راهنمای خرید ملک در ترکیه برای کسب شهروندی ترکیه و اقامت ترکیه در سایت نیامندیهای ایرانیان ترکیه www.Tr90.ir

بر پایه قانون جدید ترکیه که از سپتامبر ۲۰۱۸ اجرایی شد، خارجی‌هایی که دست کم ۲۵۰ هزار دلار املاک در ترکیه خریداری کنند واجد دریافت شهروندی این کشور می‌شوند.

پیش از این، شرط اعطای شهروندی ترکیه سرمایه‌گذاری یک میلیون دلاری در بازار املاک این کشور بود.

حدودا ۲۱ هزار واحد مسکن در شهر استانبول و ۹ هزار واحد در شهر توریستی آنتالیا به خارجی‌ها فروخته شده است. در رتبه بعدی شهرهای آنکارا و بورسا قرار دارند.

نکته عجیب درباره خرید ملک در ترکیه توسط ایرانی ها اینکه مرز ایران و ترکیه بسته بود و با اینکه کرونا در ترکیه شیوع بالایی داشت، با اینحال اما آمارهای ترکیه نشان می‌دهد که تعداد معاملات فروش مسکن در کشور نه تنها کاهش نیافته که در نیمه اول سال، با رشدی ۲۴ درصدی نسبت به دور مشابه پارسال، به ۶۲۴ هزار واحد رسیده است.

www.Tr90.ir

مقالات ذات صلة

پاسخ بگذارید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- Advertisment -
تبلیغات تور وان

الأكثر شهرة

احدث التعليقات