چهارشنبه, جولای 17, 2024
تبلیغات در وان و استانبول
تبلیغات شما اینجا +601159900878
خانهترکیهپیشنهاد سفر برای عاشقان گربه: وان شهر گربه های چشم رنگی

پیشنهاد سفر برای عاشقان گربه: وان شهر گربه های چشم رنگی

وان – بهترین سفر برای عاشقان گربه. پیشنهاد سفر و تماشای گربه های چشم رنگی یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری شهر وان در ترکیه

این متن توصیه به سفر به شهر وان ترکیه برای دیدن گربه های چشم رنگی است. 

گربه ها و سگ ها دو نوع از حیوانات اهلی مورد علاقه انسان و هم خانه ما هستند.

نژادهای مختلفی از گربه ها در سراسر دنیا وجود دارند اما گربه پارسی مشهورترین نژاد گربه در دنیا می باشد.

گربه های چشم رنگی وان

اما در نزدیکی سرزمین ایران یعنی زادگاه پرشین کت Persian Cat یا همان گربه ایرانی، شهر وان در ترکیه نیز با گربه های چشم رنگی خود مشهور است. ویژگی بارز  این گربه های چشم رنگی اینست که یک چشمشان رنگ آبی و چشم دیگرشان کهربائی است.

گربه‌های چشم رنگی وان، که به نام گربه‌های وان نیز شناخته می‌شوند، نژاد طبیعی گربه‌ای هستند که در شهر وان ترکیه یافت می‌شوند. آنها به دلیل چشمان آبی یا کهربایی متمایز خود شناخته شده اند. برخی از گربه های وان هر دو چشم آبی دارند، در حالی که برخی دیگر یک چشم آبی و یک چشم کهربایی دارند.

گربه های وان به عنوان جاذبه گردشگری محبوب در نظر گرفته می شوند. آنها اغلب در خیابان ها و پارک های وان دیده می شوند و گردشگران می توانند برای دیدن و بازی با آنها متوقف شوند. تعدادی هتل و رستوران در وان نیز وجود دارد که به طور خاص برای پذیرایی از گربه های وان طراحی شده اند.

گربه های وان به عنوان نماد شهر وان در نظر گرفته می شوند. آنها در تعدادی از کارت پستال ها و سوغاتی های دیگر به تصویر کشیده شده اند. مجسمه ای از یک گربه وان نیز در مرکز شهر وجود دارد.

گربه های وان به عنوان بخشی از فرهنگ محلی در نظر گرفته می شوند. آنها بیشتر در داستان ها و افسانه های محلی ظاهر می شوند. گفته می شود که گربه های وان دارای قدرت های جادویی هستند و می توانند برای محافظت از صاحبان خود در برابر ارواح شیطانی استفاده شوند.

دسته بندی جاذبه های گردشگری:

• جاذبه های طبیعی: گربه های وان به عنوان یک جاذبه طبیعی در نظر گرفته می شوند، زیرا آنها در طبیعت یافت می شوند و توسط انسان پرورش نیافته اند.

• جاذبه های فرهنگی: گربه های وان نیز به عنوان یک جاذبه فرهنگی در نظر گرفته می شوند، زیرا آنها بخشی از فرهنگ محلی هستند و در داستان ها و افسانه های محلی ظاهر می شوند.

• جاذبه های گردشگری: گربه های وان نیز به عنوان یک جاذبه گردشگری در نظر گرفته می شوند، زیرا آنها گردشگران را به شهر وان جذب می کنند.

در اینجا چند تصویر از گربه های وان آورده شده است:

وان - بهترین سفر برای عاشقان گربه. پیشنهاد سفر و تماشای گربه های چشم رنگی یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری شهر وان در ترکیه
گربه های چشم رنگی وان

ترجمه ترکی استانبولی

Van Göz Renkli Kedilerinin Şehri

سایت راهنمای گردشگری وان ترکیه

www.Tr90.ir

مقالات ذات صلة

پاسخ بگذارید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- Advertisment -
تبلیغات تور وان

الأكثر شهرة

احدث التعليقات