سه‌شنبه, فوریه 27, 2024
تبلیغات در وان و استانبول
تبلیغات شما اینجا +601159900878
خانهترکیهاقامتگاه ارزان در وان ترکیه

اقامتگاه ارزان در وان ترکیه

اقامتگاه ارزان – خانه ارزان – هتل ارزان در وان ترکیه – پیشنهاد تضمینی امن ترین و ارزان ترین اقامتگاه در شهر وان ترکیه

شهر وان ترکیه به دلیل نزدیکی با مرز ایران تبدیل به یکی از مراکز مهم برای گردشگران ایرانی که مسافر ترکیه می باشند شده است. وجود مراکز خرید – جاذبه های گردشگری متنوع و مهم تر از آن قیمت های مناسب از مراکز خرید وان باعث شده ه این شهر انتخاب اول ایرانیان مخصوصا از شهرهای آذری زبان تبریز – ارومیه – زنجان و حتی پایتخت ایران یعنی تهران باشد.

بهترین اقامتگاه در شهر وان ترکیه

بهترین تعاریف مختلفی دارد. برای نمونه کسی که گردشگر است شاید دوست داشته باشد بیشترین وقت خود را برای جاذبه های گردشگری شهر وان بگذارد و یک اقامتگاه لوکس در شهر وان با قیمت زیاد شاید برایش اهمیتی نداشته باشد و ترجیح میدهد کیفیت بخش های دیگر سفر مثل تفریح، خرید و … بهتر باشد، اما بر عکس ان افرادی باشند که محل اقامت در سفر و مسافرت برای ایشان بسیار مهم هست.

از سوی دیگر برخی افراد مایل هستند در مدت اقامت خود در یک هتل باشند و برخی دیگر هاستل و مسافرخانه در شهر وان را ترجیح می دهند و طبیعتا برخی دیگر ترجیح می دهند که خانه در شهر وان اجاره کنند.

در این راستا اگر انتخاب و سلیقه شما هر چه باشد با بهترین قیمت به شما پیشنهاد می دهیم.

کیفیت و ارزان بودن را تضمین می کنیم و شما هم بررسی خواهید کرد !

این پیشنهاد در قالب یک کتاب الکترونیک پیشنهاد می شود و پس از خرید چنانچه اقامتگاه را سفارش دهید 50 درصد مبلغ شما بازگردانده خواهد شد!

اطلاعات کامل به زودی

درباره شهر وان

شهر وان هم مرز با ایران بزرگترین شهر شرق ترکیه می باشد که از دو طرف به کوه و دو طرف دیگه رو به دریاچه وان می باشد که دومین دریاجه بزرگ در خاورمیانه است. زبان مردم وان کردی کرمانجی بوده اما برای مکاتبات رسمی از زبان ترکی استانبولی استفاده می کنند. جمعیتی بالغ بر نیم میلیون نفر در شهر وان زندگی می کنند.

جاذبه گردشگری شهر وان

شهر وان جاذبه های گردشگری مختلفی دارد اما شهرت جهاتی این شهر به گربه های پشمالوی سفیدی است که دو چشم رنگ به رنگ دارند و در واقع یک چشم گربه های شهر وان آبی و دیگری زرد است!

قلعه – جزیره کلیسا – اسکله، آبشار و ادرمیت از دیگر جاذبه های توریستی شهر وان ترکیه هستند.

لیست هتل های وان ترکیه

هتل الیت ورلد . هالدی . کانفوریوم . هیلتون . رویال پالاس . اورارتو . گرند . رویال میلانو . رویال برک . مای دلوکس . رونسانس . کریستال . کروان . سمیرا . یاقوت . پارک . بیانکا دلوکس . رئال سوییت . وان سوییت . روشن سوییت . فرح سوییت . آکدنیز . ماوی توآنا . رسمینا . کامفورت . تامارا . نیلز . تاحت پالاس . ساردور . وان لایف . هتل تبریز وان

سایت راهنمای ترکیه

www.TR9.ir

مقالات ذات صلة

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- Advertisment -
تبلیغات تور وان

الأكثر شهرة

احدث التعليقات